+358 400 420 648 Leikosaarentie 27 B 51, Helsinki

Contacts

Office
Leikosaarentie 27 B 51
00990 HELSINKI

Warehouse / Operating premises
Keskiruskonkatu 6 D
33720 TAMPERE

Spare part management
varaosat@edufix.fi

Maintenance / sales
CEO

Jukka Honkanen
+358 400 420 648
jukka.honkanen@edufix.fi

fin-edufix
eng-edufix

Edufix and Blaser sales
Panu Ranta
+358 50 377 7628
panu.ranta@edufix.fi

fin-edufix
eng-edufix

Machine sales
Jukka Honkanen
+358 400 420 648
jukka.honkanen@edufix.fi

fin-edufix
eng-edufix

Maintenance manager
Jaakko Lemmetty
+358 40 717 7140
jaakko.lemmetty@edufix.fi
TAMPERE

fin-edufix
eng-edufix

Mechanical maintenance
Mikko Pakarinen
+358 400 954 447
mikko.pakarinen@edufix.fi
TAMPERE

Service
Sami Lehvonen
+358 50 470 3260
sami.lehvonen@edufix.fi
JYVÄSKYLÄ

Mechanical maintenance
Timo Honkanen
+358 44 513 0010
timo.honkanen@edufix.fi
JYVÄSKYLÄ

Warehouse / Spare parts
Joonas Lemmetty
+358 45 853 5386
joonas.lemmetty@edufix.fi

Edufix Oy billing information

E-Invoicing

E-invoice address: 003719742637
Business ID: 1974263‐7
E-invoice operator ID: 003708599126

Paper invoices

Edufix Group Oy
PL 57199
01051 LASKUT

Edufix Oy
PL 57195
01051 LASKUT

JiPS-mainosWebtalo | Internet sivut, kotisivut, verkkosivut, web-sivut - Sivuston huollot ja ylläpito
Soita
Sijaintimme
Left Menu Icon