Yhteystiedot

Toimisto
Leikosaarentie 27 B 51
00990 HELSINKI

Varasto / Työtilat
Keskiruskonkatu 6 D
33720 TAMPERE

Varaosatiedustelut
varaosat@edufix.fi

Huolto / myynti
Toimitusjohtaja

Jukka Honkanen
0400 420 648
jukka.honkanen@edufix.fi
jukka.honkanen@contos.fi

Edufix ja Blaser myynti
Panu Ranta
050 3777628
panu.ranta@edufix.fi

Contos konemyynti
Aki Sainio
040 7461522
aki.sainio@contos.fi

Varaosa- ja huoltomyynti
Jaakko Lemmetty
040 717 7140
jaakko.lemmetty@edufix.fi
TAMPERE

Mekaaninen huolto
Mikko Pakarinen
0400 954 447
mikko.pakarinen@edufix.fi
TAMPERE

Huolto
Erkki Hietaranta
050 470 3350
erkki.hietaranta@edufix.fi
TAMPERE

Huolto
Sami Lehvonen
050 470 3260
sami.lehvonen@edufix.fi
JYVÄSKYLÄ

Mekaaninen huolto
Timo Honkanen
044 513 0010
timo.honkanen@edufix.fi
JYVÄSKYLÄ

Edufix Oy laskutustiedot

Verkkolaskutus
Verkkolaskutusosoite: 003719742637
Y-tunnus: 1974263‐7
Operaattorin välittäjätunnus: E204503
Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Sähköposti laskutusosoite: edufix.FI.P.113787-6@docinbound.com

Paperilaskut
Edufix Oy
PL 43065
00063 LASKUNET

Contos Oy laskutustiedot

Verkkolaskutus
Verkkolaskuosoite: 003725026469
Y-tunnus: 2502646-9
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy
Operaattorin välittäjäntunnus: E204503
Sähköpostilaskuosoite: Contos.FI.P.120194-6@docinbound.com

Paperilaskut
Contos Oy
PL 46429
00063 Laskunet

Left Menu Icon
Soita
Sijaintimme